Naše vybrané

Reference

Specialista FVE ze SLOVÁCKA

Máme za sebou více než 100 instalací v rodinných domech a komerčních objektech.

Jsme členové Solární asociace a při realizaci zakázek se řídíme etickým kodexem Solární asociace.

Klademe důraz na kvalitu a estetiku. Montáže provádíme dle platných norem a instalačních manuálů s ohledem na očekávanou životnost převyšující 30 let.

Záleží nám na spokojenosti zákazníka. Náš proces je transparentní, žádné skryté poplatky či překvapení od nás neočekávejte.

Fotovoltaické elektrárny Uherské Hradiště

Děkujeme našim zákazníkům

Spolupracovat s vaší firmou bylo ukázkové. Od první návštěvy, kdy jsme se domluvili na postupu, až po realizaci samotné FVE s následnou vyřízenou dotací, včetně prvního paralelního připojení. Nabídek jsem měl několik, ale vy jste byly jediní, kteří dojeli na místo realizace. Vaši firmu rád doporučím ostatním nerozhodným zákazníkům. V současné době zařízení funguje spolehlivě a po zkušenosti vím, že kolegové nemají problém s komunikací při zavolání. 

Super přístup, rychlost, kvalita včetně administrativy. Od A do Z vyřeší vše. Můžu doporučit. 

PS: I malá solární elektrárna udělá radost :-). 

Byli jsme velmi spokojeni se službami firmy Solmonter. Děkujeme za rychlou instalaci a příjemnou komunikaci. Potěšilo nás, že i v dnešní době se dá spolupracovat s fajn lidmi, kteří svému oboru opravdu rozumí. Díky píli všech kolegů firmy Solmonter už můžeme konečně brát energii přímo ze slunce. 

Z důvodu zamýšleného pořízení fotovoltaiky v našem rodinném domě jsme se zabývali asi půl roku zjišťováním technických parametrů, podmínek, termínů, ceny a spokojenosti majitelů asi 10 realizací od různých společností. Naše zadání se ustálilo na výkonu 10 kWp, bateriích a nabíjecí stanici elektromobility. Dále jsme chtěli pro celkovou realizaci pouze jednoho dodavatele, bez dalších subdodavatelů a řemeslníků. Společnost SOLMONTER,s.r.o. jsme si zvolili, protože splňovala naše požadavky a roli hrála i skutečnost, že sídlí v našem regionu a komunikace byla velmi profesionální. 

Ráda bych poděkovala firmě Solmonter za příkladnou péči. Váš srozumitelný přístup nás naprosto bez problémů provedl celým procesem a děkujeme také za administraci celé dotace! Naše poděkování patří také celému týmu vaší firmy, protože u všech vašich pracovníků jsme se setkali se vstřícností a ochotou řešit jakýkoli problém nebo úskalí, které se při instalaci FVE objevily. Vážíme si takového přístupu, protože v dnešní době rozhodně není samozřejmostí!

Kompletní realizaci provedli čtyři firemní pracovníci ve čtyřech po sobě následujících dnech a vše bylo kompletně hotovo včetně výměny rozvodů v domě, zednického zapravení, úklidu a spuštění celého systému. Následně společnost zajistila potřebné revize, výměnu elektroměrů, podala žádost o státní dotaci a poradila se smlouvou na řešení přetoků do sítě. S průběhem realizace jsme velmi spokojeni a tímto děkujeme celé společnosti SOLMONTER, s.r.o. za perfektně odvedenou práci.  SOLMONTER, s.r.o. po naší zkušenosti můžeme jenom doporučit. 

S přístupem i celkovou realizací jsem byla velmi spokojená, protože SOLMONTER skutečně vyřídil zakázku od A do Z, včetně povolení přetoků do sítě a dotace. Takže jsem se skutečně nemusela o nic starat. Když byl domluven datum a čas, tak to bylo vždy dodrženo. Všichni členové firmy, počínaje majiteli až po „montážníky“, byli vždycky příjemní a ochotní odpovědět na jakýkoliv dotaz. Bylo patrné, že ve firmě SOLMONTER panuje přátelská atmosféra. Realizace proběhla rychle a profesionálně během tří dnů. A úspory na energii jsou prokazatelné od prvního dne zprovoznění. Takže firmu SOLMONTER s.r.o. všem doporučuji.

Volba společnosti Solmonter, jako dodavatele FV řešení pro náš dům, se ukázala jako výborná. Zajistili kompletní dodávku „na klíč“ – návrh, vlastní realizaci i veškerou administrativu od technické dokumentace až po vyřízení dotace. Během celého procesu byli zástupci společnosti velmi vstřícní a ochotně vysvětlovali každý dotaz. Dokázali si úspěšně poradit i s nečekanými stavebními komplikacemi. Za mě: doporučuji!

Spolupráce se společností SOLMONTER byla velmi dobrá. Od prvotního oslovení, až po profesionální, rychlou a bezproblémovou realizaci. SOLMONTER jsme oslovili na základě doporučení známých. Zástupci společnosti reagovali velmi rychle na naši poptávku. Po osobní schůzce jsme brzy obdrželi návrh, spolu s cenovou nabídkou. Následná realizace byla i přes nepříznivé počasí rychlá a bezproblémová. Také vyřízení dotace se strany SOLMONTER proběhlo rychle, peníze ze SFŽP jsme obdrželi již za 30 dnů od realizace. Společnost SOLMONTER doporučuji, zejména pro výbornou komunikaci a profesionální přístup. Děkujeme celému týmu. Už dlouho jsme doma neměli firmu, kde by se pracovalo s takovým nasazením a nadšením.

Chtěla bych touto cestou poděkovat za naprostou profesionalitu při pořízení FVE na střeše našeho rodinného domu. Od samotného počátku, prvotní prohlídky, přes instalaci, až do po finální dokončení veškeré dokumentace probíhalo vše bez komplikací. Pánové vždy dodrželi předem dohodnuté termíny. Pracovali efektivně a minimálně zatěžovali nás, odběratele FVE.  Všem bych společnost SOLMONTER s.r.o doporučila a také to budu dělat.

Děkuji za spolupráci na větším osamostatnění od dodavatelů elektřiny. Dokázali jste postupnými systematickými kroky dotáhnout skvělou realizaci, kterou mi závidí i sousedé. Dodělané detaily, kvalita použitých materiálů, rozsah realizace (včetně možnosti nabíjení auta), vyplacené dotace, připojení k distribuční síti jako výrobce a prodejce elektřiny, časová flexibilita, vysvětlení souvislostí nejen s ohledem na cenu, ale i s ohledem na celkovou užitnou hodnotu díla vycházející z individuálních potřeb klienta. Pokud bych vám mohl pomoct s šířením dobrého jména Vaší firmy, klidně se na mně obraťte. Jsem velmi potěšen, že existují firmy, kde je zákazník na prvním místě. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Jsem maximálně spokojený od prvního setkaní, kalkulace ceny až po realizaci FVE. Všechno šlo dle domluvy, vyřízení dotací atd. na mě zůstalo jen pár minut u PC. Určitě vás budu doporučovat, oceňuji profesionální přístup ve všech směrech, přeji ať se daří v dalších realizacích.

Chci tímto poděkovat firmě SOLMONTER za profesionální přístup během celého procesu instalace naší FVE. S Vaší prací jsme byli nadmíru spokojeni a firmu SOLMONTER můžeme jen doporučit. Ještě jednou děkuji.

Fotovoltaické elektrárny na rodinných domech

Velké a průmyslové fotovoltaické elektrárny

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

SOLMONTER, s.r.o.

IČO: 14178851  |  DIČ: CZ14178851

Sídlo společnosti

Hradišťská 71
686 03 Staré Město

Obchodní oddělení

(+420) 774 45 33 49

Servisní oddělení

(+420) 777 44 46 80

solarni-asociace2

    You cannot copy content of this page